Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Кожного дня з 9:00 до 19:00 неділя - вихідний

Вентиляційне обладнання для промислової та побутової вентиляції


Вентилятор Вентс ЕЙС 100

У наявності

783 грн.

90 м3/год, 27 dB ..
90 м3/год, 27 dB ..
90 м3/год, 27 dB ..
90 м3/год, 27 dB ..
90 м3/год, 27 dB ..
90 м3/год, 27 dB ..
90 м3/год, 27 dB ..
90 м3/год, 27 dB ..

Вентилятор Вентс ЕЙС 100 хром

У наявності

1022 грн.

90 м3/год, 27 dB ..
90 м3/год, 27 dB ..
90 м3/год, 27 dB ..
90 м3/год, 27 dB ..
Продуктивність: 90м.куб/год. Діаметр патрубка: 100мм. Колір: білий ..

Вентилятор Флюгер YWF 2E 200 a

У наявності

1150 грн.

реверсивний, 900 м.куб/год ..

Вентилятор Флюгер YWF 2E 200 b

У наявності

1150 грн.

реверсивний, 900 м.куб/год ..

Вентилятор Флюгер YWF 2E 250 a

У наявності

1250 грн.

реверсивний, 1358 м.куб/год ..

Вентилятор Флюгер YWF 2E 250 b

У наявності

1250 грн.

реверсивний, 1358 м.куб/год ..

Вентилятор Флюгер YWF B 2E 200

У наявності

1700 грн.

реверсивний, 900 м.куб/год ..

Вентилятор Флюгер YWF B 2E 250

У наявності

2030 грн.

реверсивний, 1358 м.куб/год ..

Вентилятор Флюгер ОВ 150

У наявності

810 грн.

240 м.куб/год ..
Монтажний розмір: 150х150 мм. Матеріал: метал. Колір: білий. ..
Монтажний розмір: 150х200 мм. Матеріал: метал. Колір: білий. ..
Монтажний розмір: 150х250 мм. Матеріал: метал. Колір: білий. ..
Монтажний розмір: 150х300 мм. Матеріал: метал. Колір: білий. ..
Показано з 1 по 24 з 394 (всього 17 сторінок)

Основною умовою нормальної життєдіяльності людини є певний стан навколишнього середовища і в першу чергу повітря. Можна сказати, що за ступенем важливості склад повітря є пріоритетним навіть щодо складу продуктів харчування. На підтвердження цього можна зазначити, що людина споживає приблизно 3 кг продуктів харчування на добу, а повітря 15кг. У той же час людина споживає 15 літрів кисню на годину і виділяє 18-36 літрів вуглекислого газу, також за годину людина виділяє 40-415г вологи і 300-1000 кДж тепла.

Накопичення різного роду виділень і зміни температури повітря сильно позначаються на самопочутті людей. Особливо це проявляється в промислових містах, де повітря забруднене відходами виробництва, вихлопними газами, пилом і т.п. Технологічні процеси в багатьох галузях промисловості також не можуть бути реалізовані без створення певного повітряного середовища.

Основними нормованими параметрами повітря в приміщенні є: температура, вологість, газовий склад, швидкість руху, наявність частинок пилу. Створення оптимального складу повітряного середовища в приміщенні здійснюється за допомогою систем вентиляції та кондиціонування.

Залежно від способу, що викликає руху повітря, системи вентиляції поділяються на природні (гравітаційні) і штучні (примусові). Також системи вентиляції діляться за призначенням на припливні, витяжні і змішані (припливно-витяжні). Системи вентиляції, що подають або видаляють повітря по каналах або повітроводам, називають канальними, а які не мають каналів - безканальними.

 

У системах з природною вентиляцією, в яких переміщення повітря створюється за рахунок різниці тиску повітряного стовпа, мінімальний перепад по висоті між рівнем забору повітря з приміщення і його викидом повинен бути не менше 3 м. При цьому довжина горизонтальних ділянок повітроводів не повинна перевищувати 3м. Іноді для організації потоку повітря в приміщенні використовується явище вітрового тиску, яке полягає в тому, що на стороні будівлі, розташованої до вітру, утворюється підвищений тиск, а на протилежній - низький. Системи з природною вентиляцією прості, не вимагають складного дорогого устаткування і експлуатаційних витрат. Однак ефективність цих систем залежить від зовнішніх чинників (температура повітря, напрям і швидкість вітру і т.п.), а також невеликий тиск в повітроводах не дозволяє вирішувати складні і різноманітні завдання в області вентиляції. Тому застосовуються системи примусової вентиляції (штучні).

У системах примусової вентиляції використовується вентилятори, що дозволяють переміщати повітря на потрібні відстані. При необхідності за допомогою обладнання, повітря піддають різним видам обробки: очищенню, нагріванню, охолодженню, зволоженню, осушенню. Примусову вентиляцію можна розділити на місцеву і загальнообмінну. Місцева вентиляція забезпечує повітрообмін тільки в робочій зоні, а загально обмінна - у всьому приміщенні.

До місцевої вентиляції відносяться повітряні оазиси - огороджені ділянки приміщення від решти перегородками висотою 2-2.5м. Також в ролі місцевої вентиляції виступають повітряні завіси біля вхідних воріт, дверей, які створюють як би повітряні перегородки або змінюють напрямок потоків повітря. Місцеву витяжну вентиляцію застосовують, коли місця шкідливих виділень в приміщенні локалізовані і не можна допускати їх поширення по всьому приміщенню. Місцева вентиляція вимагає менших витрат ніж загально обмінна.

Загальнообмінні витяжні системи рівномірно видаляють повітря зі всього приміщення, а загальнообмінні припливні - подають повітря і розподіляють по всьому об'єму вентильованого приміщення. При одночасній роботі припливної та витяжної системи вони повинні бути збалансовані по витраті повітря.

Якщо повітря подається в приміщення утворюється шляхом змішування зовнішнього повітря і повітря забирається з приміщення, то така система називається припливно-рециркуляційную.

Вентиляційна система призначена для видалення пилу, яка утворюється при технологічних процесах, називається аспіраційною.

Аспіраційні системи діляться на:

індивідуальні, коли кожне робоче місце має окрему витяжну установку;

центральні, коли одна установка обслуговує групу робочих місць.

Для переміщення легковагих матеріалів (деревна стружка, відходи текстильних матеріалів, бавовна та ін.) створюють вентиляційні системи, звані пневмотранспортом.