Передзвоніть мені
Ми працюємо:
Кожного дня з 10:00 до 19:00 неділя - вихідний

Керуючий давач по газу СО2 для вентиляції // ВЕНТС СО2-1

Ціна
15000 грн.
Попереднє замовлення
  • Розміри (Д х Ш х В): 8 x 8 x 5

Варіанти доставки:

  • Самовивіз
  •  Нова Пошта
  • logo-mini-justin  Justin

Варіанти оплати:

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок
  •  ПриватБанк

Керуючий давач ВЕНТС СО2-1 для діоксиду вуглецю

    Данний давач реагує на рівень діоксиду вуглецю (СО2), аналізує отриману інформацію і на базі прописаного алгоритму дій керує роботою вентиляційної системи. 

   Принцип роботи: Давач отримує інформацію, що в приміщенні рівень СО2 перевищує допустимий рівень. Вмикається вентиляція і рівень СО2 поступово знижується. Після того, як СО2 знисився до норми, вентиляційна система вимикається. Давач може відслідковувати одразу декілька ступеней концентрації діоксиду вуглецю і відповідно реагує на них.
     Взагаллі для відображення роботи давача є 6 світлодіодних індикаторів. Перші два світлодіоди, змінюючи свій колір, відображають ступінь концентрації СО2.
    Давач живиться напругою 24 Вольт змінного струму (50Гц) або постійного струму (до 1.6Вт) і не комплектується блоком живлення змінного струму на 220 Вольт.
Детальна інструкція від виробника.

Давач на газ СО2

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
     Хімічна формула — CO2Діоксид вуглецю, вуглекислий газ — тривка хімічна сполука, поширена в природних газах, що містять його в кількості від декількох відсотків до практично чистого вуглекислого газу. Безбарвний, не має смаку і запаху. Є кінцевим продуктом окиснення вуглецю, не горить, не підтримує горіння і дихання. В 1,5 рази важчий за повітря. Токсична дія вуглекислого газу виявляється при його вмісті в повітрі 3—4 % і полягає в подразненні дихальних шляхів, запамороченні, головному болі, шумі у вухах, психічному збудженні, непритомному стані.
      Незначна концентрація CO2 нешкідлива для людини і тварин, але при концентрації його в повітрі понад 3 % за об'ємом він стає шкідливим, а при 10 % і більше — смертельним.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Теги: давач со2

Можливо ви також шукали
Керуючий давач по газу СО для вентиляційних систем
реагує на рівень чадного газу